Świat mediów społecznościowych

Dlaczego Leasing pracowników it się opłaca?

Pracownicy IT są coraz bardziej cenni, ich wynagrodzenie niejednokrotnie wykraczają poza marzenia wszystkich osób, które zajmują się marketingiem, a nawet zajmują stanowiska zarządców. To wszystko oznacza, że utrzymanie etatowego pracownika IT coraz więcej kosztuje pracodawcę.

Jak zatrudniać pracowników IT?

Najlepsza formą zatrudnienia z punktu widzenia pracodawcy byłaby umowa o dzieło lub zlecenia, ale dla pracownika to niekoniecznie się kalkuluje. Dla pracownika IT najlepiej albo mieć własną firmę albo umowę o pracę, która też zresztą każdemu nie odpowiada. Dobrym rozwiązaniem jest Leasing pracowników it takie rozwiązanie sprawia, że my jako pracownicy nie musimy odprowadzać składek ubezpieczeniowych i zdrowotnych, a z drugiej strony pracownik IT, który zgodził się na Leasing pracowników it jest w bezpiecznej sytuacji, bo firma leasigująca, jeśli straci on dane zlecenie jest zobligowana, by załatwić mu kolejne. Dobry rozwiązaniem jest https://commoditech.pl/index.php/leasing-pracownikow-it-it-contracting/.

Dbałość o pracowanika

Jeśli już decydujemy się na nie zatrudnianie pracownika na umowę o prace, powinniśmy mu zaproponować coś innego, co spełni jego oczekiwania, jeśli umowa zlecenie, to wypada dołożyć netto minimum 20 procent do tego, co netto dostawałby pracownik zatrudniony na umowę o pracę. Ponadto warto zadbać o inne benefity jak ubezpieczenie, kartę multisport czy prywatną opiekę medyczną. Aby pracownik nie uciekł. Dbanie o pracownika, sprawia, że nie czuje on potrzeby odchodzenia od pracodawcy, im bardziej będzie czuł, że go podziwiamy i cenimy i będziemy mogli korzystać z jego usług bezproblemowo, tym lepiej. Na dzisiejszym rynku pracy, bez dbałości o pracownika, nie da się go zatrzymać.